Nasze sukcesy

rok szkolny
2017/18

nasze sukcesy

nasze sukcesy


nasze sukcesy


Sympozjum Najmłodszych Matematyków

Sympozjum Najmłodszych Matematyków Sympozjum Najmłodszych Matematyków

25 maja dwóch uczniów z klasy 7 - Piotrek Perdun i Maciek Sałęga miało okazję uczestniczyć w Sympozjum Najmłodszych Matematyków na UMCS w Lublinie. Spotkanie to stanowiło drugą część. Pierwszą częścią był konkurs, w którym chłopcy zdobyli nagrodę. Wykonali prezentację na temat "Kodowanie, szyfrowanie ...". Podczas spotkania zaprezentowano niektóre nagrodzone prace oraz wręczono nagrody. Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

nasze sukcesy

nasze sukcesy


Sukcesy recytatorskie Piotra Perduna

nasze sukcesy

21 Jesienny Konkurs Recytatorski odbył się 22 listopada 2017 roku. Myślą przewodnią konkursu w tym roku był cytat Bolesława Leśmiana „Jesień, przez górskie idąc przełęcze, Miast serca - liść mi szkarłatny wkłada”. Jury wysłuchało 87 recytatorów z powiatu lubelskiego grodzkiego i ziemskiego oraz z powiatu świdnickiego. Na tym etapie Piotr Perdun otrzymał nominację do etapu wojewódzkiego.
Etap wojewódzki 21 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego dla klas 7 i szkół gimnazjalnych miał miejsce 28 listopada 2017. W konkursie wzięło udział 42 recytatorów. Piotr Perdun reprezentujący naszą szkołę znalazł się w gronie laureatów tego konkursu.


nasze sukcesy

nasze sukcesy


Nasi stypendyści

Piotr PerdunNatalka Filipczuk

zdjęcie grupowe

31 sierpnia odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Wójta Gminy Jastków za wysokie wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia edukacyjne. Żeby uzyskać to stypendium trzeba było spełnić bardzo wysokie wymagania: osiągnąć na koniec roku średnią ocen większą niż 5,5 lub zostać laureatem konkursu przedmiotowego organizowanego przez Kuratorium Oświaty.
W naszej szkole na tę nagrodę zasłużyło dwoje uczniów: Piotr Perdun oraz Natalka Filipczuk. Gratulujemy uczniom i ich rodzicom. Jesteśmy bardzo dumni z osiąnięć Natalki i Piotra i życzymy im dalszych sukcesów. Być może w przyszłym roku do grona stypendystów dołączą jeszcze inni uczniowie naszej szkoły.


Powrót