Nasze sukcesy

rok szkolny
2016/17

Rok szkolny 2016/17


Turniej Wojewódzki 36 Małego Konkursu Recytatorskiego

Turniej Wojewódzki 36. Małego Konkursu Recytatorskiego odbywał się w dniach
6-7 czerwca 2017 r. W konkursie na etapie wojewódzkim wzięło udział 53 recytatorów naszego województwa w kategorii klas IV - VI. Na tym etapie Piotr Perdun, uczeń klasy VI otrzymał II nagrodę. Po raz kolejny udowodnił, że należy do czołówki najlepszych recytatorów naszego województwa.


Następny sukces naszego recytatora

Piotr Perdun

19 maja 2017 roku w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie odbył się TURNIEJ POWIATOWY ZIEMSKI XXXVI MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO. W etapie powiatowym uczeń naszej szkoły, Piotr Perdun otrzymał nominację do kolejnego etapu konkursu, tym razem wojewódzkiego.


Kolejny sukces Piotra

Piotr Perdun

18 maja 2017 r. odbył się 50 Wojewódzki Turniej Poezji Dziecięcej pod patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie. Wystąpiło w nim 43 recytatorów w kategorii uczniów klas IV-VI. W turnieju tym uczeń klasy 6, Piotr Perdun otrzymał wyróżnienie.


Sukces recytatorski Piotra Perduna

Piotr PerdunPiotr Perdun

Uczeń naszej szkoły Piotr Perdun, obecnie szóstoklasista, po raz kolejny udowodnił, że należy do grona najlepszych recytatorów województwa lubelskiego. W tym roku szkolnym wziął udział w kwalifikacjach do etapu międzypowiatowego XX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem "Quo vadis - dokąd idziesz, jaką drogą, w jakim celu". Piotrek otrzymał w nim Nominację do etapu wojewódzkiego. W jego wykonaniu jury usłyszało wzruszający fragment prozy ,,Kolorowy szalik". W etapie wojewódzkim nasz kolega znalazł się w gronie najlepszych recytatorów tego konkursu i otrzymał tytuł Laureata. Piotrek, wraz z dziesiątką innych uczestników, został przez jury dodatkowo wytypowany do zaprezentowania swojego utworu na grudniowym Koncercie Laureatów, gdzie otrzymał główną nagrodę. Bardzo serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy


Powrót