Nasze sukcesy

rok szkolny
2012/13

Rok szkolny 2012/13


Sukces Amandy

Amanda Wójcik z zerówki zajęła III miejsce w konkursie plastycznym "Zwierzęta św. Franciszka". Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

nasze sukcesy


Gratulujemy szóstoklasistom

Brawa dla naszych najstarszych uczniów! Tegoroczny sprawdzian zewnętrzny napisali świetnie. Średnia punktów sprawdzianu mieści się w 8 staninie, co oznacza wynik bardzo wysoki wśród wyników w kraju. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych, już w gimnazjum.


Sukces Łukasza Woźniaka

Łukasz Woźniak z klasy 4 zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pod hasłem "Przyłapani na czytaniu". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

nasze sukcesy


Sukces Bartka w konkursie biblijnym

Bartosz Woźniak z klasy 5 odniósł kolejny sukces. Tym razem zajął II miejsce w II Parafialno-Gminnym Konkursie Biblijnym. Gratulujemy sukcesu i życzymy następnych!

nasze sukcesy


Sukcesy recytatorskie

23 maja 2013 odbył się w Lublinie powiatowy etap Małego Konkursu Recytatorskiego. Uczestniczyli w nim Piotruś Perdun z klasy II oraz Gabrysia Pszczoła z klasy III.

nasze sukcesy

nasze sukcesy

Piotruś został laureatem tego konkursu i został zaproszony do udziału w koncercie laureatów, który odbędzie się 5 czerwca. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

nasze sukcesy

nasze sukcesy


Sukces Bartka w konkursie literackim

Bartek Woźniak z klasy 5 zajął I miejsce w konkursie literackim "Moja miejscowość w dawnych opowieściach" zorganizowanym przez Lokalną Grupę Działania "Kraina wokół Lublina". Serdecznie gratulujemy sukcesu!

nasze sukcesy


Kolejne sukcesy Mai i Natalki

29 kwietnia Maja Chabros i Natalka Filipczuk miały okazję pochwalić się wszystkim uczniom szkoły kolejnymi sukcesami szachowymi.

nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy


Wyróżnienie Piotrusia w konkursie
"Mam 6 lat, idę do szkoły"

nasze sukcesy


Sukces Michała

Dużym sukcesem było III miejsce Michała Perduna w konkursie wiedzy biblijnej, który odbył się w Garbowie tuż po feriach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

nasze sukcesy


Sukcesy szachowe

nasze sukcesy nasze sukcesy

W czasie ferii zimowych kilkoro z naszych uczniów wzięło udział w organizowanych w tym czasie turniejach szachowych. Były to bardzo udane konkursy dla naszych dzieci. Największe sukcesy odniosły w nich: Maja Chabros z oddziału przedszkolnego oraz Oliwia Mańka z I klasy. Cała szkoła miała okazję obejrzeć dyplomy oraz nagrody zdobyte przez dziewczynki.

nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy

nasze sukcesy


Sukcesy w turnieju tenisa stołowego

nasze sukcesy

nasze sukcesy


I miejsce w konkursie "Jastków - moja gmina"

Konkurs Jastków - moja gmina Konkurs Jastków - moja gmina

30 listopada 2012r. odbył się po raz szósty konkurs dla uczniów klas V szkół podstawowych pt.: "Jastków - moja gmina". W konkursie, któremu patronował Zbigniew Samoń - wójt naszej gminy, wzięły udział reprezentacje z czterech szkół podstawowych: z Jastkowa, Ożarowa, Snopkowa i Płouszowic. Naszą szkołę reprezentowali:Klaudia Łuczywek, Michał Perdun i Kamil Pietrak. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką Pani Barbary Czubak.
Nasi reprezentanci zdobyli I miejsce ex aequo ze SP z Jastkowa. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy.


Przegląd Pieśnii Piosenki Patriotycznej

nasze sukcesy


Sukces Mai w Mistrzostwach Województwa

nasze sukcesy


Powrót