Nasze sukcesy

rok szkolny
2018/19

Pierwsze miejsce w IX Gminnym Konkursie Ortograficznym

konkurs ortograficzny


Sukces w minipiłce ręcznej dziewcząt!

2 miejsce

Reprezentacja naszej szkoły w piłce ręcznej dziewcząt zdobyła DRUGIE miejsce w Półfinałach Powiatowych Igrzysk Dzieci w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt. Serdecznie gratulujemy!


Nasz sukces podczas XII Gminnego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej

przegląd

przegląd

przegląd

przegląd


Sukces w rugby

rugby

rugby

30 października bieżącego roku szkolnego odbył się Gminny Turniej Rugby Tag , który jednocześnie był eliminacjami do Mistrzostw Województwa Lubelskiego w tej dyscyplinie. W Turnieju brali udział uczniowie z klas czwartej, piątek i szóstej. Podczas rozgrywek najlepiej spisali się debiutanci tej imprezy czyli uczniowie klasy czwartej. Wielkie zaangażowanie podczas gry jakie prezentowali nasi najmłodsi zawodnicy doprowadziło ich w klasyfikacji generalnej drużyn klas czwartych na drugie miejsce, ustępując tylko drużynie ze Szkoły Podstawowej z Tomaszowic. Bardzo dobry występ w Turnieju gminnym stał się przepustką do udziału w Mistrzostwach Województwa, które odbyły się 15 listopada w Lublinie na Hali sportowej MOSIR. Spotkało się tam 18 najlepszych drużyn z naszego regionu. Podczas tego turnieju nasi rugbiści znowu sprawili nam wielką niespodziankę i w końcowej klasyfikacji zajęli 4 miejsce. Wszyscy zawodnicy wykazali się wielką walecznością podczas gry i pokazali , że są w stanie bić się o najwyższe cele. Wszyscy zawodnicy zasługują na wielkie gratulacje. Reprezentanci klasy 4: Agata Paszczyk, Julia Paprota, Nikola Bielecka, Jakub Piotrowski, Oskar Zawisza, Patryk Pasternak, Nikolas Wójcik, Kamil Bojanowski.

Agnieszka Obara


XVIII Bieg przełajowy "Szlakiem legionów"

Biegi przełajowe

kliknij aby powiększyć »

Biegi przełajowe

kliknij aby powiększyć »

26 września liczna reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XVIII Biegu przełajowym " Szlakiem legionów", który odbył się w Dąbrowicy. Zawody okazały się dla naszych zawodników bardzo udane, wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, a aż pięcioro uczniów naszej szkoły stanęło na podium. Najlepiej poradzili sobie reprezentanci z klasy 4, Jakub Piotrowski zajął miejsce 1 w biegu, a Agata Paszczyk miejsce 2. W kategorii klas piątych, tak jak w roku ubiegłym na podium wskoczył Wojciech Strug zajmując miejsce 2. Swój wynik z poprzedniego roku utrzymała Wiktoria Kulik, która na mecie w kategorii klas szóstych zameldowała się na miejscu 1. Bardzo miłą niespodziankę sprawiła nam Natalia Łuczywek z klasy ósmej, która w swojej kategorii zdobyła 2 miejsce. Cała nasza reprezentacja w klasyfikacji szkół biorących udział w biegach zajęła miejsce 4. Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnego występu!

Agnieszka Obara

dyplom Wiktoria Kulik

dyplom Jakub Piotrowski

dyplom Natalia Łuczywek

dyplom Agata Paszczyk

dyplom Wojciech Strug

dyplom dla szkoły


Nasi stypendyści

Nasi stypendyściNasi stypendyści

30 sierpnia odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Wójta Gminy Jastków za wysokie wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia edukacyjne. Żeby uzyskać to stypendium trzeba było spełnić bardzo wysokie wymagania: osiągnąć na koniec roku średnią ocen co najmniej 5,5 lub zostać laureatem konkursu przedmiotowego organizowanego przez Kuratorium Oświaty.
W tym roku tę nagrodę otrzymało troje uczniów naszej szkoły: Natalia Filipczuk, Piotr Perdun oraz Julka Nakonieczna. Gratulujemy nagrodzonym oraz ich rodzicom i życzymy dalszych sukcesów.